Mıknatıslı Yaka Kartı Nedir?

Mıknatıslı yaka kartı firmaların ve çalışanların en çok tercih ettiği yaka kartı modelidir. Günümüzde yaka kartları birçok sektörde ve alanda kullanıldığını görüyoruz.

Farklı ebat ve modellerle tasarlanan yaka kartlarını dilediğiniz gibi tasarlayarak istediğiniz renk ve modellerde tercih edebilirsiniz.

Personel ve müşterilerin kullanmış olduğu yaka kartları modellerine baktığımızda en kullanışlı modeller arasında mıknatıslı yaka isimlik modellerinin kullanıldığını görüyoruz.

Oldukça kullanışlı yaka kartları ile sizde firmanızın daha kurumsal görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Talep edeceğiniz yaka kartları uzun ömürlü olarak dizayn edilmekte olup, sizde markanız ve müşterileriniz için markanızın daha kurumsal kimliğe bürünmesini isterseniz yaka kartlarını tercih edebilirsiniz.

Metal yaka kartları uzun ömürlü olarak dizayn edilmekte olup, dilediğiniz gibi tasarlayarak sipariş verebilirsiniz.

Çalışanlarınızın hangi görevde olduklarını gösteren mıknatıslı yaka kartı oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

İğneli ya da boyna asmalı yaka kartları yerine günümüzde mıknatıslı yaka kartları çok daha etkin ve kullanışlı olduğunu görüyoruz.

Mıknatıslı olarak tasarlanan bu yaka kartları iki mıknatıslı aparatın birbirini çekmesi ile kullanılıyor.

Mıknatıslı Yaka Kartı Avantajları Nelerdir?

Çok daha sade ve şık tasarıma sahip mıknatıslı yaka kartı genellikle kurumsal firma ve ajanslar tarafından tercih ediliyor.

Markanızın kalitesini ve imajını artıracak tasarımlara sahip, yaka kartları olarak tercih edeceğiniz bu ürünler günümüzde farklı ebat ve modellerle satışa sunuluyor.

Uzun ömürlü olması ve son derece kolay tak çıkar olanağı sunuyor olması günümüzde mıknatıslı yaka kartlarının daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Çalışanlarınızı rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanan mıknatıslı yaka kartları, çalışanlarınızın performansını artırarak daha verimli olmalarını da sağlayacaktır.

yaka kartı mıknatısı
yaka kartı mıknatısı

Mıknatıslı Yaka Kartı Neden Tercih Ediliyor?

Personellerin hangi görevde olduklarını ve isimlerini gösteren mıknatıslı yaka isimlik firma imajını olumlu yönde etkileyen etkenler arasında yer alıyor.

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak yaka kartları modellerini tercih ederek sizde müşterilerinize karşı daha kurumsal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Özellikle bu amaç için tercih edilecek en ideal yaka kartları arasında ise kuşku yok ki, mıknatıslı yaka kartı modelleri ilk sırada yer alıyor.

Hizmet sektöründen tutunda birçok alanda tercih edilen yaka kartlarında sizde mıknatıslı yaka kartlarının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mıknatıslı Yaka Kartları Uzun Ömürlü Olarak Tasarlanıyor

Uzun ömürlü olarak tasarlanan mıknatıslı isimlik müşterilerin istediği renk, model ve tasarımlarla üretiliyor. Sizde markanızın logosu ya da adını taşıyan yaka kartı seçimini yaparken mıknatıslı yaka kartlarını tercih edebilirsiniz.

Üst kısımda personelin adı yazan yaka kartlarında hemen altında personelin görev ve pozisyonu yazmaktadır.

Firma logosunu ya da adını ise isteğe bağlı olarak yaka kartının farklı bölümünde kullanarak sizde siparişlerinizi vererek markanızın daha kurumsal görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve son derece kullanışlı şekilde dizayn edilen yaka kartlarını sizde uzun yıllar güvenle personel ve misafirlerinize teslim ederek kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Mıknatıslı Yaka Kartı Uygun Fiyat Avantajları

İsteğe bağlı olarak tasarlayabileceğiniz yaka kartları günümüzde farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Beklentilerinizi karşılayacak birçok yaka kartı seçeneklerine bakarak sizde yaka kartlarını uygun fiyat avantajlarından yararlanarak tasarlayabilirsiniz.

Yaka kartını seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter yaka kartının kullanışlı ve uzun ömürlü olmasıdır.

Sizde uzun ömürlü ve uygun fiyat avantajları ile satışa sunulan mıknatıslı yaka kartı modellerini internetten inceleyerek dilediğinizi sipariş  ederek marka değeriniz artırabilirsiniz.

Birinci sınıf kalite ile satışa sunulan bu ürünler son derece kullanışlı ve şık tasarımı ile günümüzde en çok tercih edilen yaka kartları arasında yerini alıyor.

Yaka isimlik Mıknatısı

Yaka isimlik mıknatısı ithal ve yerli model olarak satılmaktadır. Ayrıca kendi içlerinde de mıknatısın tutma kuvvetine göre çeşitleri vardır. Neon mıknatıs olarak bilinen paslanmaz mıknatıslarla imal edilir.

  • İki dişli mıknatıs
  • 3 dişli mıknatıs
  • tekli mıknatıs

Üçlü mıknatıslar daha kuvvetlidir. Metal yaka kartı takakarken kış gibi mevsimlerde kalın kıyafetlerde kullanılacaksa 3 lü mıknatıs tercih edilmelidir. 2li mıknatıslar ise daha çok tişört veya gömlek tarzı ince kıyafetlerde tercih edilebilir.

mıknatıs
mıknatıs

Kalitesiz ucuz mıknatıslar yaka kartında kullanıldığında zamanla kıyafetlerinizde paslanma yapabilir. Nemli ve sıcak ortamlarda kaliteli plastikten imal edilmiş mıknatıslı yaka kartı tercih etmelisiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir