vale karti nedir nasil yapilir 1

Vale Kartı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Vale Kartı Nedir? Nerelerde Kullanılır? Vale Kartı, teslim alınan aracın güvende olduğunu taahhüt eden karttır. Kurumlar teslim aldığı araçların güvenliğinden sorumludur. Vale kimlik kartı müşteride güvenlik hissi oluştururken, kuruma profesyonel bir imaj görünümü kazandırmaktadır.

Vale Kartı Kullanım Alanları;

  • Clup
  • Alışveriş merkezleri
  • Restoran
  • Otopark
  • Konferans
  • Turizm
  • Düğün

Gibi bütün organizasyonlarda katılımcıların mağduriyet yaşamaması, fikir olarak rahat hissetmeleri, araçların hasar görmemesi için bu uygulama kullanılmaktadır.

Lokantalar İçin Vale Kartı
Lokantalar İçin Vale Kartı
Ziyaretçi Kartı Plastik
Ziyaretçi Kartı Plastik
Restoran Vale Kartı
Restoran Vale Kartı
vale kartı
vale kartı

Vale kartı esasen can ve mal güvenliğini ön planda tutarak, araç emniyetini sağlamaktır. Profesyonel ekip ve uzman sürücülerin teslim aldığı araçlar, kayıt altına alınarak organizasyon bitiminde, kişilere hasarsız bir şekilde teslim edilir. Özellikle metropol şehirlerde yaşanan park sorunları, bu uygulamayla ortadan kaldırılmış olur.

İstanbul Vale Kartı Firmaları

İstanbul vale kartı firmaları arasında bulunan Orse Reklam, kurumsal performans ve hizmet memnuniyetinizi zirveye taşır. Vale hizmeti, vale kartlarıyla hem daha ekonomik hem de daha güvenli bir çözüm sunabilmektedir. 15 yıldır sektöre sunduğumuz üstün kalite ve yenilikçi hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi kazanmaktan gurur duyarız.

Vale kartı nereden alınır adresinin odağı olan firmamız, güçlü kurumsal imajınız için yapacağınız her baskı çalışmasında yanınızdadır. 0212 255 08 06 hattımızdan bizlere ulaşıp, teknik bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Neden Vale Kartı Yaptırılmalı?

Vale kartı sayesinde organizasyon araç giriş-çıkış kontrolleri oldukça kolay yapılabilmektedir. Kartın müşteriye teslim edilmesinden sonra, hangi vale görevlisi tarafından park edildiği görülebilmektedir. Böylelikle, sürekli yaşanan karışıklıkların sebebini ortadan kaldırmış olursunuz. Müşterilere sunulan güvenlik hissiyatı beraberinde, işletmenize sağlanan prestiji de getirmektedir. Vale kartı işletme içerisinde araç kayıtlarını tutar ve araç sahibinin aracına kısa zamanda ulaşmasını sağlar.

Vale Kartı Basımı Nasıl Olur?

Birçok tasarıma sahip olabilen vale kartı basımı, işletmelerin kurumsal imajına uyumlu logo ve istenilen görselde tasarlanarak, kurumsal kimlik görevini gerçekleştirmektedir. Mekân otoparkının güvenliğinden sorumlu bu kartlar, izinsiz girişlerin de önüne geçer. Müşteriye verilen kartlar, vale çalışanlarına da tanımlanır. Müşteriler ve vale görevlileri için tasarlanan kartlar sayesinde, işletme içinde hiyerarşi sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi ve vale kartı fiyatı için 0212 255 08 06 numaralı hattan bizi arayabilirsiniz ya da 7/24 ulaşabileceğiniz whatsapp müşteri destek hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.

Vale kartı teknik özellikleri, bütünüyle PVC hammadde üzerinde basımı gerçekleştirilmektedir. 760 mikron kalınlığa sahiptir ve bir kredi kartı kalitesini taşımaktadır. Vale Kartı tasarımı, size özel olarak hazırlanır. Uzman ekimizce tasarlanan bu kartlar, işletmenizin profesyonel vurgusunu en güzel şekilde yansıtacaktır.

Vale Kartı Fiyatları

Dayanıklı PVC malzemeden yapılan vale kartı, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şeffaf kart koruyucuları ile destekleyeceğiniz ürün, ilk günkü kalitesini korumaya devam edecektir. Üretimde üzerinde yapılan baskı, uygun kimyasallar ihtiva ettiğinden net bir görüntü oluşturacaktır.

Kullanılan renkler silinme ve solma gibi sorunlar oluşturmadan parlak bir kullanıma fırsat tanıyacaktır. Renk ve boyut açısından farklılıklara sahiptir. Tercih edilen özelliklere göre fiyat bilgisinde değişkenlik oluşabilmektedir. İstanbul en uygun vale kartı siparişleriniz için ve ürün yelpazemiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlı vale kartı toptan siparişlerinizde, işletmeniz kar oranında bir adım öne geçecektir. Bu öncülüğünüzde yanınızda olmak, büyük keyif!

Vale Araç Kartı ile Profesyonelliği Yakalayın!

İşletmenize profesyonel bir imaj sunan vale araç kartı sayesinde, hedeflerinize ulaşmak bir o kadar kolay olacaktır. Resmi bir görüntü oluşturarak, müşterilerinize bunu dolaylı olarak aktarır. Genelde dikdörtgen boyutlarda oluşturulan kartlar, taşınma kolaylığı da sağlamaktadır. Boyun askı ipi ile birlikte, yaka bölümünde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca kart üzerinde işletme adı, logo görseli, metinler eklenerek, firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve vale kartı ile kullanılabilecek aksesuarlar için uzman ekibimize iletişim sayfamızdan üzerinden ulaşın!

 

Kaynak : 1

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir